RESMİ KURUMLAR

İŞYURDU FAALİYETLERİ

GENEL FAALİYET RAPORU

Bakanlık oluru ile 01.01.2017 tarihinde açılan Kilis L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğümüz kurumda barındırılacak hükümlü ve tutukluların genel ihtiyaçlarını karşılamak ve Ceza İnfaz Yasasında olduğu gibi eğitim ve öğretimin yanı sıra topluma yararlı birer fert olarak kazandırılmak, hükümlü ve tutukluların meslek ve sanatlarının korunup geliştirilmesi ve işyurdu kârının artırılması amacı ile yoğun bir çalışma sarf etmektedir.

Kilis L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurduna Bağlı Faaliyetler

Kantin

Kapalı Ceza İnfaz Kurumu işyurdumuz iş kollarından kantin işletmeciliği iş kolunda Ceza İnfaz Kurumumuz ziyaretçi kabul mahallinde ziyarete gelen hükümlü ve tutuklu yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir satış yeri ile Ceza İnfaz Kurumumuzda görev yapan personel ile hükümlü ve tutukluların gıda ve ihtiyaç maddelerini en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede karşılamak maksadıyla kurum içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fotoğrafçılık Atölyesi

Kapalı ceza İnfaz Kurumu işyurdumuz iş kollarından Fotoğrafçılık İşkolunda ceza infaz kurumumuzda bulunan hükümlü ve tutuklularla ziyarete gelenlerin hükümlülerle beraber resimleri çekilmektedir.

Terzi Atölyesi

Kapalı Ceza İnfaz Kurumu işyurdumuz iş kollarından Terzicilik Atölyesinde küçük çaptaki yırtık, sökük, yama ve ütü vs. işler yapılmaktadır.

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Kilis L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. [Son Güncellenme Tarihi - 25.10.2017 ] - Webmaster :Metin AKTÜRK
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz. →WebPortal←